Пентест та сертифікації

В епоху діджиталізації компанії схильні недооцінювати ризики, пов’язані з технологіями. Наявність уразливості в ІТ-інфраструктурі, є одним із найбільших ризиків, що можуть загрожувати бізнесу.

Якщо хакеру вдасться отримати доступ до внутрішньої мережі, то швидше за все, він отримає повний контроль над вашою ІТ-інфраструктурою. Пошук таких недоліків і негайне виправлення помилок є метою тестування на проникнення.

Навіщо проводити пентест?

Пентест – найефективніший спосіб оцінити та вдосконалити стійкість системи до взлому. Під час тесту спеціалісти знаходять слабкі місця в безпеці організації.

Фахівці з кібербезпеки використовують тестування на проникнення, щоб усунути будь-які вразливості в безпеці компанії та забезпечити найвищий рівень захисту системи.

Пентест та сертифікації

Організації повинні проводити тести регулярні тестування безпеки відповідно до урядових постанов та вимог.

Тестування на проникнення надає компаніям дві важливі речі – безпеку та відповідність вимогам. Тому такі суворо регульовані галузі, як охорона здоров’я, роздрібна торгівля та фінансові послуги, потребують експертів з кібербезпеки, які можуть надати послуги пентесту, щоб забезпечити безпеку бізнесу.

SOC 2

Стандарт SOC 2 застосовується до всіх підприємств, які використовують фінансовий або бухгалтерський облік у своїй діяльності, партнерстві чи консультуванні. Цей стандарт може вимагати відповідності від організацій, які зберігають, обробляють і захищають інформацію про клієнтів.

Основною вимогою дотримання SOC 2 є проведення кількох поточних і незалежних оцінок безпеки. Вони можуть включати тести на проникнення як частину внутрішнього аудиту.

PCI DSS

Відповідність вимогам PCI необхідна для комерційних організацій, які обробляють, зберігають або передають дані кредитних карток.

Найточніший спосіб визначити, чи є система обробки карток безпечною — це тестування на проникнення, що має першочергове значення для відповідності PCI DSS.

HIPAA

HIPAA – це федеральний закон, який захищає певну медичну інформацію від несанкціонованого доступу. Закон вимагає, щоб усі постачальники медичних послуг, забезпечували безпеку та захист медичної інформації від несанкціонованого доступу.

Стандарт конфіденційності HIPAA є єдиним у своєму роді стандартом у США для захисту захищеної інформації про здоров’я. Хоч тестування на проникнення не є обов’язковим, HIPAA вимагає безліч різноманітних перевірок які можуть бути проведені в рамках пентесту.

Щоб отримати консультації стосовно будь-якої сертифікації та пентесту ви можете скористатися послугами Datami.

Фахівці з безпеки мають багаторічний досвід, та спеціалізуються на допомозі організаціям захистити інформацію за допомогою етичного хакингу. Для отримання консультації з одним з експертів з кібербезпеки, зв’яжіться з Datami сьогодні.

 

Вікторія Зайцева

Сподобалась стаття?
Розкажіть про неї своїм друзям