Діагностика та аудит - datami
Сайт завантажується...

Діагностика
та аудит

Проводимо повний аналіз сайту, бази даних, хостингу на наявність вірусів і шкідливого коду

від 550$
Замовити
Дізнатися детальніше
Коли і навіщо проводити
діагностику і аудит?
1 /
Причина 1
Більше 40% вірогідність того, що на ваш сайт вже проникли зловмисники. Вони можуть шкодити бізнесу і залишатися непоміченими до тих пір, поки на сайті не проведуть діагностику.
Причина 2
Найбільший інтерес для зловмисників представляють персональні дані, облікові записи і дані банківських карт. Діагностика дозволяє запобігти втраті цінної інформації і зберегти репутацію компанії.
Причина 3
Перевірте, наскільки інформаційна система і процеси відповідають вимогам або рекомендаціям нормативних актів, стандартів і документації виробників обладнання та програмного забезпечення.
Ми рекомендуємо регулярно проводити діагностику вашого ресурсу, адже запобігти злому дешевше і безпечніше для бізнесу, ніж відновити його.
Ось 10 прикладів, як зловмисник може нашкодити вашому бізнесу
1 /
Видалити сайт
Знайти вразливість і видалити сайт назавжди. Найчастіше це може зробити 15-річний хлопець, який після перегляду відеоуроків у відкритому доступі вирішив «розважитися» і протестувати свої навички. Незахищений сайт стає жертвою недохакера
Зламати адмін-панель
Взяти ваш бізнес в заручники і вимагати викуп. Ви втрачаєте контроль над сайтом поки не заплатите
Викрасти базу даних
1. Заблокувати доступ до даних
2. Продавати конкурентам і іншим компаніям
3. Розсилати спам, фальшиві акції клієнтам від імені компанії, щоб отримати фінансову вигоду
Красти трафік
Встановити на ваш сайт редирект, який буде перенаправляти частину цільових користувачів на сайт конкурента, або будь-який інший ресурс. Недобросовісно розмістити рекламні банери на вашому сайті
Знизити в пошуковій видачі
Встановити шкідливий код на сайт. Google при виявленні коду заблокує або перемістить сайт на низькі позиції у видачі
Зламати промо-акції
І купити товар за копійки
Викрасти дані платіжних карт
Через рекламні платформи або сервіси веб-аналітики на сторінку онлайн-оплати впровадять шкідливий скрипт для викрадення даних платіжних карт
Зашифрувати цінні файли
Криптолокери розмістять вірус, який зашифрує цінні файли під жорсткий пароль. За повернення важливих даних вимагають велику суму
Красти потужність вашого сервера
Використовувати ваш сервер для прихованого майнінгу криптовалюти
Скористатися вашим сервером для масової атаки
При плануванні великих атак, чорні хакери скористаються вашим сервером для зберігання своєї «зброї». Розмістять сплячий шкідливий код, який буде спати до тих пір, поки його не продадуть
Схема роботи
1. Консультація
Отримуємо запит і надаємо безкоштовну консультацію
2. Діагностика
Узгоджуємо план діагностики і аудиту відповідно до індивідуальних потреб
3. Договір
Підписуємо договір на послугу і NDA
4. Оплата
Отримання оплати і необхідних доступів відповідно до обраного формату робіт Black, White, GreyBox
5. Робота
Виконуємо роботи в перебігу 4-5 робочих днів
6. Звіт
Надаємо докладний звіт і рекомендації щодо забезпечення безпеки сайту
Популярні питання
Про послугу
Про компанію
Як часто необхідно проводити діагностику і аудит сайту на безпеку?
Якщо немає ніяких передумов і підозр (падіння трафіку, спам, недоступність сайту і т.д.), то 1 раз в 3-4 місяці. Якщо ж є хоч якась підозра, то відразу після виявлення - телефонуйте, пишіть і ми швидко включимося в роботу і знайдемо уразливості, які загрожують безпеці.
Чим Ваша компанія Datami відрізняється від інших компаній з подібними послугами?
Наша компанія Datami з'явилася завдяки необхідності забезпечити безпеку нашого інтернет-магазину. Ще в 2016 році для нашого великого інтернет-магазину в Україні по техніці, необхідно було організувати безпечні угоди і безперебійну роботу наших серверів, а також захистити дані наших онлайн покупців. Ми не змогли в Україні на той час знайти компанію, яка дійсно могла б нам забезпечити такий рівень захисту. Тому було прийнято рішення формувати власний відділ по IT-безпеці. У майбутньому цей відділ не тільки забезпечив безпеку наших інших проектів, але і виріс до компанії, яка на сьогодні здатна захистити сайт будь-якого рівня складності. Тому ми, можливо, розуміємо потреби онлайн-бізнесу більше, ніж інші, пройшовши етап пошуку підрядників по IT-безпеці.
Що може статися з моїм сайтом, коли ви отримаєте доступи?
Ми не отримуємо доступ до Ваших сайтів, ми забезпечуємо його захист і надаємо Вам всі доступи, як власнику сайту. Ми також підписуємо всі необхідні документи по NDA і несемо повну юридичну відповідальність, відповідно до законодавства України. Ми - технологічна компанія, для якої репутація на ринку вкрай важлива і її втрата коштує дуже дорого. Тому ми не зацікавлені в створенні ризиків для Вас.
Чому я повинен вам довіряти?
Тому що Ви, як клієнт, для нас набагато цінніше, ніж ми для Вас, як підрядник. Ринок кібербезпеки в Україні невеликий і втрата нашої репутації нам буде коштувати набагато дорожче, ніж вартість наших послуг для Вас.
Ви займаєтеся тільки захистом сайтів?
Ми забезпечуємо захист всіх інформаційних активів Вашої компанії. Це можуть бути бази даних, застосунки, дані ваших покупців або клієнтів, внутрішній документообіг, архіви або застосунки для смартфонів. Все те, що є інформацією і має бути захищене, може бути забезпечено нашим захистом.
Скільки людей працює в компанії?
На червень місяць 2020 року, в штаті компанії працює 8 осіб. Також ми залучаємо в разі потреби віддалених фахівців, які допомагають впоратися з більш об'ємними завданнями, якщо вони з'являються.
Які ризики ви на себе берете під час співпраці?
Ми несемо відповідальність тільки за те, до чого торкаємося і до чого отримуємо доступ від Вас. А також несемо відповідальність за всі пункти, які ми з Вами вказуємо в договорі. Якщо, наприклад, Ви купуєте у нас цілодобовий захист 24/7 Вашого сайту, а через якийсь час його зламали, то ми за свій рахунок зобов'язуємося відновити всю ту інформацію, яка була загублена.