Про компанію - datami
Сайт завантажується...

Наша мета - це надійний захист інтересів бізнесу в інтернеті

Нам важливо – зробити кібербезпеку доступною і зрозумілою кожному власнику бізнесу.
Кібербезпека – це захист від злому, втрати даних, лікування та діагностика, аналіз і відновлення сайтів. А також моніторинг і захист 24/7.

Обговорити задачу
Олександр Філіппов
Співзасновник і головний спеціаліст з безпеки

Ми створили Datami після того, як на особистому досвіді переконалися: наскільки складно і дорого захищати свій інтернет-магазин від зловмисників. Жодна компанія в 2016 році не змогла надати зрозумілу технологію комплексного захисту нашого бізнесу.

Чому?

 

Хороших спеціалістів моментально перехоплюють великі корпорації на міжнародному ринку і завантажують роботою. Ми, в свою чергу, вирішили піти іншим шляхом і поставили собі за мету: забезпечити надійний захист інтересів бізнесу в інтернеті. Для нас важливо – зробити кібер-безпеку доступною і зрозумілою кожному власнику.

Хто наші клієнти
Всі, чий бізнес зосереджений в інтернеті
Всі, кому важливо зберегти конфіденційність даних: клієнти, контрагенти, фінанси, постачальники
Всі, хто хоче вберегти репутацію компанії, мінімізувати ризики і запобігти кризовим ситуаціям
Збережемо ваші час, нерви і гроші

Ми самі власники інтернет-магазину, тому розуміємо, що необхідно нашому клієнтові, як він працює, які уразливості можуть виникнути і як мінімізувати ризики.

Ми створюємо доступний і зрозумілий продукт в першу чергу для себе. Використовуємо найкращі сучасні технології, які збережуть ваші гроші і нерви.

86
Сайтів реабілітували
220
Сайтів під охороною
420
Сайтів захистили
Залиште заявку, ми передзвонимо
Фахівці DATAMI не припиняють
вчиться, щоб встигати за швидкістю
розвитку нових технологій
Ростислав
Спеціаліст з кібербезпеки
Оксана
Співзасновник, директор з розвитку
Андрій
Технічний директор
Олег
Системний адміністратор
Аліна
Проектний менеджер
Віталій
Спеціаліст з кібербезпеки
Відгуки
1 /
solvd.
Great experience of working with Datami team. I liked the way their communication flow was built - development team from our side was able to make changes with no distraction to security testing process.
Vodogray
Был проведен аудит локальной сети. Было предоставлено 2 специалиста, работа заняла несколько дней. Все отлично, замечаний нет. Приятно знать, что данные в пределах офиса в полной безопасности!
GRICO
Были приятно удивлены работой Datami. Аудит безопасности офиса занял всего один день, работа сотрудников не была нарушена. Отличный подход!
PlastArt
Обратились к datami из-за подозрения в нанесении вреда сайту. проблему обнаружили быстро, устранили и предотвратили проблемы с безопасностью в будущем!
f.ua
Получили аудит в течении 5 дней, менеджер команды помог разобраться с отчетом, каждая рекомендация была разъяснена нашей команде разработчиков. Процесс устранения прошел без проблем.
Світ Матраців
Пентест занял около 2 недель, работа нашего сайта не была нарушена, хоть изначально менеджер уверял нас что так всё и пройдет. Теперь каждый год сотрудничаем для контрольной проверки. Отличный подход!
BOLENA
Проводили аудит безопасности, а также расследование инцидента. Процесс занял 6 дней, правки были внесены командой Datami. Также получили рекомендации по SEO оптимизации для ИМ.
Гойра Груп
Datami проводила аудит безопасности локальной сети наших заведений. Специалисты работали быстро и профессионально. Можем рекомендовать!
ЗМІ про нас
Які існують способи зламати сайт вашого інтернет-магазину і як їм запобігти? Говорили про те, як можна зламати сайт і чому це відбувається?
Детальніше
Контакти
Головний офіс
Балтійський провулок, 20, Київ, Україна
Відкрити google-карти